żaluzje, rolety, markizy

ŻALUZJE POZIOME

Najstarsza i najbardziej popularna forma ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem.

Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien. Ich największą zaletą jest ochrona pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem, umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, pozwalają na regulację dopływu naturalnego światła. Dzięki zastosowaniu prowadnic tworzą z oknem zintegrowaną całość i są zawsze w pozycji równoległej do szyby nawet podczas uchylania okna.

W ofercie:
-żaluzje aluminiowe 16mm, 25mm sterowane pokrętłem
-żaluzje Venus 16mm, 25mm sterowane łańcuszkiem
-żaluzje drewniane 25mm, 50mm

ŻALUZJE PIONOWE

Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych, powodując rozproszenie światła lub zaciemnienie pomieszczenia, są doskonałym rozwiązaniem jako osłona dużych przeszklonych powierzchni. Żaluzje pionowe mogą być stosowane do podziału pomieszczeń oraz oddzielania stanowisk pracy. Duży wybór tkanin pozwala na dopasowanie wzoru i koloru do wystroju wnętrza.

W ofercie pasy o szerokości 89mm i 127mm

ŻALUZJE PLISOWANE

Żaluzje plisowane dzięki różnorodności form i szerokiej gamie kolorystycznej zapewniają możliwość zastosowania ich do prawie wszystkich okien standardowych, dachowych, świetlików i ogrodów zimowych. Możliwość wykonania różnorodnych form, takich jak: trójkąty, trapezy czy też półkola, pozwalają przesłonić i udekorować najróżniejsze kształty okien, występujące zarówno w nowoczesnej jak i stylowej stolarce budowlanej.

ROLETY TEKSTYLNE

Wykonane z materiałów impregnowanych o bogatej gamie kolorów przez długi czas pozostają ozdobą okna i mieszkania. Dostępne w wersji standard jak również w kasetkach z prowadnicami. Estetyczna kasetka, prowadnice, a także zastosowanie tkanin zaciemniających pozwala całkowicie zabezpieczyć się przed słońcem. Roleta materiałowa standard może być mocowana na ramie okiennej lub na ścianie. Roleta w kasetkach stanowi wraz z oknem integralną całość, prowadnice utrzymują tkaninę blisko szyby również w oknach uchylnych. Osprzęt do rolet jest dostępny w kolorze okna.

W ofercie:
-rolety naścienne (RM 25, A32, A45),
-rolety przyszybowe z prowadnicami i wolnowiszące,
-rolety do okien dachowych,
-rolety impresja – dzień-noc montowane na skrzydło okna w kasecie z prowadnicami i na ścianę
-rolety rzymskie

ŻALUZJE PANELOWE

Żaluzje panelowe, które często nazywane są po prostu panelami, są połączeniem pionowych, szerokich pasów tkaniny z górnym karniszem, umożliwiającym przesuwanie ich na boki. Ta nowoczesna  odmiana zasłon okiennych, nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny i nowoczesny charakter i może służyć zarówno jako osłona okienna jak przesłona oddzielająca osobne strefy funkcjonalne pomieszczenia . Bogate wzornictwo i kolorystyka to niewątpliwie atuty tego rozwiązania, polecanego szczególnie do dużych i nowoczesnych przestrzeni.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne aluminiowe dostępne w wielu kolorach zapewniają ochronę przed hałasem, utratą ciepła, nagrzaniem pomieszczenia w upalne dni, utrudniają włamanie. Zamontowane mogą być na elewacji budynku, w wersji fasadowej, naokiennej, nadprożowej lub  jako zintegrowane. Dostępna jest obsługa manualna (zwijacz, korba) albo za pomocą silnika elektrycznego.

MOSKITIERY

Chronią od przedostawania się do pomieszczenia różnego rodzaju owadów, przy czym nie ograniczają dopływu świeżego powietrza. Siatka wykonana z włókna szklanego, osprzęt dostępny w kolorze okna.

W ofercie moskitiery:
-ramkowe
-drzwiowe
-rolowane (poziome i pionowe)
-przesuwne (różne typy)

MARKIZY

Służą do zacienienia dużych powierzchni na tarasach, balkonach,  przed sklepami, punktami gastronomicznymi. Bogaty wybór wzorów pomaga dostosować je do indywidualnych potrzeb.   Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

ŻALUZJE FASADOWE

Służą jako osłony zewnętrzne okien, witryn oraz dużych przeszklonych powierzchni. Montowane na ścianie albo we wnękach okiennych, chronią wnętrze przed  promieniami słonecznymi, nie dopuszczając do wzrostu temperatury wewnątrz pomieszczenia. Zastosowanie napędów elektrycznych i automatyki pogodowej w konstrukcji  żaluzji fasadowej zwiększa ich funkcjonalność.

Serwis prawnie chroniony - AURA 2015. Projekt strony - Netsi.pl